Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Nafukovacie hračky ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Bestway UNSINKABLE SUBMAR žltá - Nafukovacia ponorka je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 7.99 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Nafukovacia ponorka značky Bestway UNSINKABLE SUBMAR s dvomi rukoväťami s maximálnou nosnosťou 45 kg. 3 vzduchové komory. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Bestway SWAN NS - Nafukovacia labuť

Nafukovacia labuť Bestway SWAN sa stane skvelou ozdobou vášho bazénu. Má praktické rukoväte na krku, vďaka ktorým vaše dieťa získa lepšiu stabilitu.

Bestway BOAT - Nafukovací čln - Bestway

Nafukovací čln Bestway Boat je ideálnym začiatkom na vode pre tých najmenších.

Bestway KIDDIE BOAT - Detský raft

Detský raft Bestway KIDDIE BOAT s dizajnom známej animovanej postavičky z Mickeyho klubíka. Nafukovacie dno má integrované malé priehľadné okienko, vďaka ktorému môžu deti pozorovať podvodný svet.

Bestway SINGLE SLIDE NS - Vodná šmýkačka

Pripojte túto vodnú šmýkačku Bestway SINGLE SLIDE pomocou adaptéru k záhradnej hadici a jazda môže začať. Takmer päťmetrová šmýkačka je ideálna na nekonečnú zábavu s kamarátmi. Kto dôjde najďalej?...

Bestway FANTASY UNICORN RIDER NS - Nafukovací jednorožec

Nafukovací jednorožec Bestway FANTASY UNICORN RIDER je senzáciou pre vaše deti počas letných radovánok pri vode. Má praktické rukoväte na krku pre lepšiu stabilitu.

Bestway BEACH BOAT - Nafukovací čln

Detský nafukovací čln Bestway BEACH BOAT má motív animovanej postavičky Spiderman, ktorý ocení každý chlapec počas hier pri vode či na pláži.

Hodnotenie:
(84.2%)