Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Športové nohavice ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Etape REBECCA čierna S - Dámske športové nohavice je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 30.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Dámske zateplené elastické nohavice Etape REBECCA sú ideálne na jesenný aj zimný beh a na bežky. Počas športového výkonu vás skvelo zahreje príjemný a teplý materiál ThermoFit, ktorý sa zároveň postará o efektívne vetranie a odvod potu. Nohavice majú reflexné prvky a sú doplnené praktickým bočným vreckom. Doporučené teplotné rozmedzie - 10 °C až +10 °C. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Nike DRY ACDMY TRK PANT KP čierna 2XL - Pánske športové nohavice

Pánske strečové športové nohavice Nike DRY ACDMY TRK PANT KP sa vám budú hodiť na najrôznejšie športové aktivity a zaistia vám dostatočné pohodlie počas výkonu. Sú vyrobené zo strečového...

Craft IDEAL WIND W čierna XS - Dámske cyklistické nohavice

Dámske dlhé zateplené cyklistické nohavice Craft IDEAL WIND W s membránou VentAir Wind, ktorá vás ochráni v nepriaznivých podmienkach. Traky a vložka Infinity C3 podporí komfort a pohodlnú jazdu.

Lotto X-RUN LEGGINGS PL čierna S - Pánske športové legíny

Pánske športové legíny Lotto X-RUN LEGGINGS PL z príjemného materiálu. Vďaka reflexným prvkom budete lepšie vidieť počas zníženej viditeľnosti.

Hodnotenie:
(80.6%)