Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Šatky a nákrčníky ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Finmark DETSKÁ MULTIFUNKČNÁ ŠATKA UNI - Detská multifunkčná šatka s flísom je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 9.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Detská multifunkčná šatka z kolekcie FINMARK sa dá použiť ako čelenka, čiapka, šál, kukla, maska alebo guma do vlasov. Táto športová šatka je skvelá na lyže, snowboard, bicykel, alebo na turistiku. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Finmark FS-005 modrá UNI - Multifunkčná šatka

Športová multifunkčná šatka Finmark FS-005 sa dá použiť ako čelenka, čapica, šál, kukla, maska alebo guma do vlasov. Túto veľmi univerzálnu šatku využijete napríklad na bicyklovanie, turistiku, ale...

Finmark MULTIFUNKČNÁ ŠATKA biela UNI - Multifunkčná šatka

Športová multifunkčná šatka Finmark sa dá používať ako čelenka, čiapka, šál, kukla, maska, alebo ako gumička do vlasov. Táto športová šatka je skvelá na bicyklovanie, turistiku, alebo aj na motorku.

Finmark ČIAPKA čierna UNI - Zimná čiapka

Ľahká detská čiapka z kolekcie FINMARK, ktorá ochráni detskú hlavu pred nepriaznivým počasím.

Axis NÁKRČNÍK ADULT čierna UNI - Unisex nákrčník

Unisex nákrčník Axis vás zahreje a hodí sa k akémukoľvek outfitu. Rýchlo odvádza vlhkosť, takže budete stále v teple a suchu. vyšité logo v prednej časti;

Finmark MULTIFUNKČNÁ ŠATKA modrá UNI - Multifunkčná šatka

Športová multifunkčná šatka Finmark sa dá používať ako čelenka, čiapka, šál, kukla, maska, alebo ako gumička do vlasov. Táto športová šatka je skvelá na bicyklovanie, turistiku, alebo aj na motorku.

Lewro KATIE ružová UNI - Dievčenská šatka na hlavu

Dievčenská šatka Lewro KATIE je ideálny doplnok pre cestovanie a voľnočasové aktivity, kedy chcete mať nepokojné vlasy pod kontrolou. Vďaka všitej gume krásne sadne a perfektne drží.

Hodnotenie:
(82%)