Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Začiatočník ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Head MARIA 17 17 - Detská tenisová raketa je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 21.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Raketa na tenis Head MARIA 17 je skvelým partnerom pre dievčatá vo veku 2 až 3 rokov pri ich začiatkoch na kurte. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Head TI. TORNADO 2 - Tenisová raketa

Tenisová raketa Head TI TORNADO je ideálna pre mierne začínajúcich hráčov a hráčky. Ideálna na učenie základných úderov.

Wilson US Open 19 19 - Detská tenisová raketa

Rekreačná tenisová raketa Wilson US OPEN 19 inšpirovaná americkým grandslamom US OPEN je určená deťom vo veku od 2 do 4 rokov, ktoré začínajú s tenisom.

New Era NEW ERA KIDS STAR WARS čierna YOUTH - Detská zimná čiapka

Pre všetkých malých fanúšikov Star Wars je detská zimná čiapka New Era NEW ERA KIDS STAR WARS s veľkým logom filmovej série na vyhrnutom leme tá pravá. Čiapka je vyrobená z kvalitného, hrejivého...

Tregare TECH BLADE 23 - Juniorská tenisová raketa

Juniorská bedmintonová raketa Tregare TECH BLADE má skrátenú dĺžku pre ľahšie ovládanie a lepší nácvik základných techník.

Head MARIA 25 25 - Detská tenisová raketa

Tenisová raketa Head MARIA 25 je vhodná pre prvé krôčiky na kurte. Je perfektným partnerom pre dievčatá vo veku 8 - 10 rokov.

Head MARIA 21 21 - Detská tenisová raketa

Raketa na tenis Head MARIA 21 je skvelým partnerom pre dievčatá vo veku 4 až 6 rokov pri ich začiatkoch na kurte.

Hodnotenie:
(81.6%)