Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Peňaženky ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Horsefeathers BRAD WALLET čierna - Pánska peňaženka je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 29.99 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Elegantná pánska peňaženka Horsefeathers BRAD WALLET ponúka dve hlavné komory a šesť priehradiek na karty. Súčasťou je aj vrecko na mince. Odolný kožený materiál je nielen kvalitný, ale aj vypadá skvelo, takže vždy s ňou zaujmete. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Puma PLUS WALLET II čierna UNI - Peňaženka

Peňaženka PUMA PLUS WALLET II ponúka priestor pre bankovky, tri platobné karty a mince. Peňaženka je ozdobená pekným logom PUMA s mačkou.

Umbro NEO OPTION 2 šedá UNI - Peňaženka

Peňaženka Umbro NEO OPTION 2 do ktorej sa vám pohodlne zmestia peniaze aj platobné karty. Určite oceníte vrecko na zips, ale aj športový vzhľad peňaženky.

Kappa AUTHENTIC BALIS biela UNI - Peňaženka

Peňaženka Kappa AUTHENTIC BALIS v modernom dizajne. Zmestí sa do nej to najnutnejšie, čo je potrebné. Nechýba ani vrecko na mince, priehradka na bankovky, ani sloty na doklady či platobné karty.

Nike BASIC WALLET svetlo zelená UNI - Peňaženka

Praktická peňaženka Nike BASIC WALLET.

Umbro MEDUSAE OPTION čierna UNI - Peňaženka

Peňaženka Umbro NEO OPTION 2 do ktorej sa vám pohodlne zmestia peniaze aj platobné karty. Určite oceníte vrecko na mince, ktoré je na zips, ale aj športový vzhľad peňaženky.

Reaper FANY zelená NS - Peňaženka

Univerzálna peňaženka značky Reaper FANY so zatváraním na zips.

Hodnotenie:
(83%)