Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Lopty ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Kensis CONQUER7 hnedá 7 - Basketbalová lopta je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 7.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. S basketbalovou loptou Kensis CONQUER7 si užijete hru vonku, ale aj tréning v hale či telocvični. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Molten BGN7X 7 - Basketbalová lopta

Basketbalová lopta Molten BGN7X zo syntetickej kože zaujme predovšetkým svojimi dobrými parametrami FIBA. Lopta  je určená predovšetkým pre náročnejších športovcov na profesionálnej úrovni, ale je...

Spalding TF 1000 Legacy 7 - Basketbalová lopta

Basketbalová lopta určená pre vnútorné priestory je vyrobená z kompozitnej kože.

Under Armour WHISPERLIGHT SS FOLDOVER ružová XS - Dámske tričko

Dámske tričko s krátkym rukávom Under Armour WHISPERLIGHT SS FOLDOVER voľného strihu z originálneho materiálu Threadborne Siro, ktorý je vysoko elastický bez použitia elastomerov, extrémne ľahký a...

Head HANK modrá M - Pánska zimná bunda

Pánska zimná bunda Head HANK má zaujímavo riešený dizajn s vytlačeným vzorom na bokoch a rukávoch. V tejto bunde sa budete cítiť veľmi štýlovo nielen v mesta, ale aj na horách.

Wilson MVP MINI RETRO ORYE 3 - Basketbalová lopta

Basketbalová lopta Wilson MVP MINI RETRO ORYE má štandardný gumový povrch, ktorý zaisťuje vysokú odolnosť. Lopta je vhodná na všetky druhy povrchov a veľmi ľahko sa udržuje.

Wilson MVP 285 BSKT 6 - Basketbalová lopta

Klasika medzi loptami Wilson MVP 285 BSKT. S touto loptou môžete hrať úplne všade.

Hodnotenie:
(86.6%)