Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Futbal ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Loap MEDIS tmavo sivá NS - Taška cez rameno je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 12.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. S touto taškou cez rameno Loap MEDIS môžete kľudne vyraziť do mesta na pracovnú schôdzku alebo len tak na bežné pochôdzky. Vďaka rozmerom hravo uchováte dovnútra aj svoj tablet a všetky drobnosti môžete rozdeliť do vnútorného organizéru. Ramenný popruh si môžete ľahko a rýchlo nastaviť podľa potreby. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Umbro PADDED RIPSTOP BARREL BAG červená NS - Športová taška

Športová taška Umbro PADDED RIPSTOP BARREL BAG s dostatočne veľkým úložným priestorom pre vaše veci. Iste oceníte zatváranie na zips a menšie bočné vrecko na drobnosti. Taška má nastaviteľný a...

Kensis DEVON 25 fialová NS - Športová taška

Športová taška Kensis DEVON 25 s oválnym tvarom s priestornou priehradkou na obuv a nastaviteľným ramenným popruhom.

Nike ACADEMY TEAM L HARDCASE červená UNI - Futbalová športová taška

Futbalová športová taška Nike ACADEMY TEAM L HARDCASE má pevné, vystužené dno z celtoviny a špecializované priehradky, v ktorých bude tvoje vybavenie usporiadané v suchu a v bezpečí.

Lotto BAG SOCCER OMEGA JR II modrá NS - Športová taška

Športová taška Lotto BAG SOCCER OMEGA JR II je predovšetkým určená pre malých futbalistov. Spevnené spodné vrecko slúži na uloženie obuvi alebo špinavého oblečenia.

Nike ACADEMY TEAM M DUFF červená UNI - Futbalová taška

Futbalová športová taška Nike ACADEMY TEAM M DUFF má pevné, vystužené dno z celtoviny a špecializované priehradky, v ktorých bude tvoje vybavenie usporiadané v suchu a v bezpečí.

adidas TIRO LARGE červená NS - Športová taška

Buď pripravený na čokoľvek. Do športovej tašky adidas TIRO LARGE sa ti vojde všetko, čo potrebuješ na tréning. Taška je určená predovšetkým na futbal, ale určite ju využiješ aj na ostatné športy....

Hodnotenie:
(82.2%)