Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Gymsack ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Nike ADVANCE béžová NS - Gymsack je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 14.99 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Športový vak Nike ADVANCE je zo sieťoviny s otvoreným dierovaním pre lepšie odvetrávanie a má dvojité popruhy, ktoré uľahčujú nosenie. 

Viac informácií a fotografií k produktu

O'Neill BM BEACH PACK NS - Pánsky vak na chrbát

To je jednoduchý gymsack O'Neill BM BEACH PACK, ktorý sa stane tvojím obľúbeným doplnkom, kamkoľvek sa vydáš. Hlavné vrecko sa dá stiahnuť šnúrkou. Pekný dizajn si úplne zamiluješ.

Willard BUDDY ružová NS - Športový vak

Moderný športový vak Willard BUDDY pre všestranné použitie s pohodlným stravovaním pomocou šnúrky.

Nike HERITAGE GYMSACK zelená - Gymsack

Športový vak Nike HERETIGE GYMSACK je pohodlný, rýchlo prístupný vak pre tvoje tréningové vybavenie. Hlavná kapsa so sťahovacou šnúrkou pre priestorné uloženie a jednoduchý prístup. Postranné...

Nike KIDS PRINTED GYM SACK tmavo modrá NS - Detský gymsack

Detský gymsack Nike KIDS PRINTED GYM SACK má ľahkú konštrukciu, takže doňho stačí zbaliť veci a vyraziť. Vďaka potlači sa stane isto veľmi obľúbeným.

Nike GRAPHIC GYMSACK biela NS - Detský gymsack

Detský gymsack Nike GRAPHIC GYMSACK má ramenné popruhy so sťahovacou šnúrkou a priestorný hlavný oddiel na pohodlné uloženie vecí.

Willard BENNY modrá NS - Gymsack

Športový vak Willard BENNY s hlavným vreckom na šnúrku pre uloženie potrebných vecí. Vak je vhodný na každodenné používanie.

Hodnotenie:
(81.2%)