Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Čiapky ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Nike SOLID SILICONE fialová NS - Plavecká čiapka je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 7.95 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Plavecká čiapka Nike SOLID SILICONE z kvalitného a strečového materiálu, vďaka ktorému skvelo padne. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Lewro ATHOS tmavo modrá 152-158 - Detská prešívaná vesta

Detská prešívaná vesta Lewro ATHOS s hrejivou výplňou z termoizolačného materiálu a predĺženým zadným dielom. Má príjemnú podšívku z flísu a stojačik, ktorý ochráni pred zimou aj krk.

Arena CLASSIC SILICONE modrá NS - Plavecká čiapka

Plavecká čiapka značky CLASSIC SILICONE na aktívne a rekreačné plávanie s maximálnou životnosťou. Klasický strih z jemného materiálu zaisťuje maximálny komfort.

Miton FROS čierna NS - Plavecká čiapka

Čiapka na plávanie Miton FROS je ideálna voľba na vonkajšie použitie, bazén, ale aj triatlon.

Miton FISHCAP modrá NS - Plavecká čiapka

Silikónová čiapka Miton FISHCAP zaujme svojim vzhľadom všetkých malých plavcov. Univerzálne použitie vo vnútorných bazénoch, ale aj vo vonkajšom prostredí.

Miton CORAL fialová NS - Juniorská plavecká čiapka

Táto juniorská plavecká čiapka Miton CORAL je prispôsobená väčšiemu objemu, takže je ideálna na dlhé vlasy. Vhodná do bazéna aj na vonkajšie použitie, vrátane triatlonu.

Speedo LONG HAIR CAP ružová NS - Plavecká čiapka na dlhé vlasy

Plavecká silikónová čiapka Speedo LONG HAIR CAP ponúka väčší objem než štandardné čiapky. Ideálna na dlhé vlasy.

Hodnotenie:
(82.6%)