Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Gymsack ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt O'Neill BM GRAPHIC GYM SACK čierna 0 - Gymsack je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 15.99 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Štýlový, priestorný a praktický športový vak O'Neill BM GRAPHIC GYM SACK si zamiluješ od prvej chvíle a bude ťa všade sprevádzať. Jeho letný dizajn ti spríjemní každý deň, zatiaľ čo hlavný úložný priestor so sťahovaním pohltí všetky tvoje drobnosti, ktoré potrebuješ na cvičenie, alebo len na bežné nosenie. Samozrejmosťou sú klasické lanové popruhy a logo značky na prednej strane. 

Viac informácií a fotografií k produktu

O'Neill BM BEACH PACK NS - Pánsky vak na chrbát

To je jednoduchý gymsack O'Neill BM BEACH PACK, ktorý sa stane tvojím obľúbeným doplnkom, kamkoľvek sa vydáš. Hlavné vrecko sa dá stiahnuť šnúrkou. Pekný dizajn si úplne zamiluješ.

Willard BUDDY ružová NS - Športový vak

Moderný športový vak Willard BUDDY pre všestranné použitie s pohodlným stravovaním pomocou šnúrky.

Nike HERITAGE GYMSACK zelená - Gymsack

Športový vak Nike HERETIGE GYMSACK je pohodlný, rýchlo prístupný vak pre tvoje tréningové vybavenie. Hlavná kapsa so sťahovacou šnúrkou pre priestorné uloženie a jednoduchý prístup. Postranné...

Nike KIDS PRINTED GYM SACK tmavo modrá NS - Detský gymsack

Detský gymsack Nike KIDS PRINTED GYM SACK má ľahkú konštrukciu, takže doňho stačí zbaliť veci a vyraziť. Vďaka potlači sa stane isto veľmi obľúbeným.

Nike GRAPHIC GYMSACK biela NS - Detský gymsack

Detský gymsack Nike GRAPHIC GYMSACK má ramenné popruhy so sťahovacou šnúrkou a priestorný hlavný oddiel na pohodlné uloženie vecí.

Willard BENNY modrá NS - Gymsack

Športový vak Willard BENNY s hlavným vreckom na šnúrku pre uloženie potrebných vecí. Vak je vhodný na každodenné používanie.

Hodnotenie:
(83.4%)