Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Lyžiarske palice ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Scott JR TEAM ISSUE 105 - Juniorské lyžiarske palice je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 10.99 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Juniorské lyžiarske palice Scott JR TEAM ISSUE sú určené mladým lyžiarom, ktorí sa potrebujú porovnávať s najlepšími profesionálmi. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Arcore USP 1.1 120 - Športové lyžiarske palice

Obľúbený model športových zjazdových palíc Arcore USP 1.1 v novom dizajne. Vďaka použitému materiálu vynikajú nízkou hmotnosťou pri zachovaní vysokej tuhosti.

Elan HOTROD JR zelená 100 - Detské zjazdové palice

Detské zjazdové palice Elan HOTROD JR vo výraznom dizajne.

Leki RACING KIDS 90 - Detské zjazdové lyžiarske palice

Juniorské zjazdové palice Leki RACING KIDS s dizajnom World Cup majú ako vzor palice zo svetového pohára. Použitý hliník je stabilný, odolný a s veľmi dlhou životnosťou. Madlo PA Safety Hard má...

Scott STRAPLESS S EVO 120 - Dámske lyžiarske palice

Dámske lyžiarske palice Scott STRAPLESS S EVO s unikátnym dizajnom a gripom Scott Strapless S (bez klasického pútka). Tieto palice sú jasnou voľbou žien.

Komperdell SMASH zelená 80-105 - Juniorské sjezdové hole

Teleskopické sjezdové hole Komperdell SMASH PINK s nastavitelnou délkou v rozsahu 80 - 105 cm si vaše děti oblíbí. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají snadno vyměnitelné menší talířky....

Leki RIDER 90 - Detské zjazdové lyžiarske palice

Palice Leki RIDER sú určené pre malých lyžiarov. S rukoväťou PAS a nastaviteľnými pútkami si deti môžu pevne a pohodlne uchopiť palice. S týmito pestrými palicami je lyžovanie zasa o kus zábavnejšie.

Hodnotenie:
(81.8%)