Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Loptičky ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Unihoc BALL CRATER NEON YELLOW - Florbalová loptička je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 1.65 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Florbalová loptička Unihoc MATCH BALL CRATER YELLOW je vďaka úpravám a testovaniu v aerodynamickom tuneli preukázateľne rýchlejšia a bez rušivých efektov. Stala sa oficiálnou loptičkou Českej florbalovej reprezentácie, Švédskej superligy a Majstrovstiev sveta. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Oxdog ROTOR WHITE TUBE 4BALLS - Florbalová loptička

Biele florbalové loptičky Oxdog ROTOR s certifikátom IFF.

Voxx TARIX šedá 29-31 - Unisex froté ponožky

Unisex froté ponožky Voxx TARIX sú vyrobené z príjemného materiálu, ponúkajú extra voľný lem, ktorý však drží ponožky na mieste a polstrované chodidlo, dodávajúce pocit pohodlia pri chôdzi.

Kensis YM-003C - Sada loptičiek

Sada 3 floorballových loptičiek Kensis.

HS Sport LOPTIČKA BIELA - Florbalová loptička

Florbalová loptička HS Sport so špeciálnym povrchom, ktorý vídame pri golfových loptičkách. Tento povrch zlepšuje obtekanie vzduchu okolo balónika a jeho letové vlastnosti.

Oxdog ROTOR COLOR TUBE 4KS - Florbalová lopta

4 kusy florbalových lôpt Oxdog ROTOR v rôznych farbách. Loptičky majú špeciálny povrch - otvory v tvare D, ktoré zlepšujú vlastnosti v malých rýchlostiach a kontakt s loptičkou.

Roxy ADVENTURE COAST S - Dámska zimná bunda

Dámska velúrová bunda Roxy ADVENTURE COAST vás iste zaujme na prvý pohľad. Táto elegantná bunda má polstrovanú podšívku, elastický pás a manžety.

Hodnotenie:
(76.6%)