Parametre a popis produktu

Viac ako 100 produktov v kategórii ⭐ Pršiplášte ponúka veľa možností na výber podľa vašich požiadaviek. Vami vybratý produkt Viola PELERINA UNI - Pláštenka je v obchodoch dostupný skladom. Často zoženiete tento produkt v akcii za cenu už 1.45 €. Nenechajte sa oklamať reklamami. Čítajte popis produktu, parametre, recenzie a diskusiu. Turistická pláštenka Viola PELERINA, ktorá vás ochrání v daštivom počasí. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Viola PRŠIPLÁŠŤ zelená XXL - Pršiplášť

Praktický pršiplášť značky Viola Vás ochráni pred nepriaznivým daždivým počasím a zároveň zaistí, že sa budete cítiť maximálne pohodlne. Pršiplášť je v jednoduchom jednofarebnom prevedení doplnený...

Viola PRŠIPLÁŠŤ zelená 160 - Detský pršiplášť

Detský pršiplášť značky Viola ochráni Vaše deti pred nepriaznivým daždivým počasím. Pršiplášť je v jednoduchom jednofarebnom prevedení, doplnený praktickými vreckami.

Viola DETSKÁ PELERÍNA UNI - Detský pršiplášť

Detský priehľadný pohotovostný pršiplášť Viola PELERINA, ktorý ochráni deti v daždivom počasí.

Viola PRŠIPLÁŠŤ zelená L - Pršiplášť

Praktický pršiplášť značky Viola Vás ochráni pred nepriaznivým daždivým počasím a zároveň zaistí, že sa budete cítiť maximálne pohodlne. Pršiplášť je v jednoduchom jednofarebnom prevedení.

Superdry ALPINE MICROFIBRE JACKET hnedá 8 - Dámska bunda

Dámska zateplená bunda Superdry ALPINE MICROFIBRE JACKET ťa v zime perfektne zahreje a naviac v nej budeš vyzerať úplne úžasne. Bunda má pevnú kapucňu s kožušinovým lemovaním, zips po celej dĺžke s...

Viola PELERINA UNI - Pršiplášť

Turistický pršiplášť Viola Pelerin, ktorý Vás ochráni v daždivom počasí.

Hodnotenie:
(77.2%)